cover

گزارش کامل تصویری از آخرین روز و مراسم اختتامیه استارت آپ ویکند تبریز

روز آخر استارت آپ ویکند روز سختیه. بیشتر تیم ها معمولا تا پنج شنبه شب هنوز نمی تونند مدل کسب و کارشون رو کامل دربیارند و جمعه تازه می فهمند که باید چکار کنند. از طرفی هم استرس ارائه نهایی و آماده کردن سناریو برای اسلایدها و ارائه، کار رو سخت تر می کنه. همه این عوامل باعث شد که جمعه از صبح زود بچه ها کار رو از سر بگیرند.

استارت آپ ویکند

جمعه برای کادر اجرایی هم روز پرکاری بود. اونها باید هدایای حامیان رو بین شرکت کنندگان پخش می کردند. حامیانی که استارت آپ ویکند تبریز رو به رویدادی هیجان انگیزتر تبدیل کردند. اول از همه نوبت شرکت سامان رایانه آرکا بود که آنتی ویروس های آویراش بین تیم ها پخش بشن.

last (1)

بعد از اون هم نوبت ماگ های ارائه شده از طرف شرکت واو بود.

last (2)

و بالاخره شال هایی که شرکت مبین نت به شرکت کنندگان استارت آپ ویکند تبریز هدیه داد.

IMG_0293

بین این بازار داغ هدیه ها و یادگاری ها، تیم ها هم به شدت مشغول به کار بودند و مربی ها بهشون کمک می کردند.

last (5)

مربیان خوبی که به کمکشون استارت آپ ویکند تبریز به رویدادی متفاوت تبدیل شد.

last (4)

بعد از خوردن ناهار، تیم ها باید خودشون رو جمع و جور می کردند و مهمون های ویژه هم به تدریج از راه می رسیدند. افراد عزیز زیادی بودند که  اومدنشون لذت حضور در استارت آپ ویکند رو صدچندان کرد. تو این بین حضور جادی و مهندس معین‌افشار ارزش ویژه ای برای ویکندی های تبریز داشت.

IMG_6017

و همینطور پروفسور عیسی زاده که بعنوان سخنران کمی زودتر تشریف آورده بودند و کار تیمی بچه هارو می دیدند.

last (8)

ما هم در حال جمع کردن مصاحبه های تصویری با مربیان و مهمونای ویژه بودیم که سر فرصت مناسب همشون رو منتشر می کنیم.

last (7)

بالاخره ساعت ۵ شد و همه شرکت کننده ها به سالن اجتماعات اومدند. لحظات آغازین مراسم اختتامیه استارت آپ ویکند تبریز فرا رسیده بود.

last (10)

پروفسور عیسی زاده راجع به اکوسیستم کارآفرینی سخنرانی کلیدی رو انجام دادند.

last (11)

Jonny  به روی سن رفت و از زحماتی که حامیان کشیده بودند تشکر کرد. اون حامیان رو به حمایت دوباره از رویدادهای بعدی تشویق کرد و این کارشون رو عاملی برای پیشرفت جامعه کارآفرینی شهر دونست.

last (13)

نمایندگان حامیان طلایی رویداد تبریز، یعنی مرکز آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز و شرکت مبین نت برای نطقی کوتاه به روی سن رفتند و با تشویق حضار رو به رو شدند.

last (14)

همزمان با تبریز تو سه شهر دیگه ایران هم رویداد استارت آپ ویکند برگزار می شد. روزبه منیری و آرش با اصفهان تماس گرفتند و همزمان همه جمع به هم دیگه سلام دادند.

last (16)

قبل از اینکه لحظات پر استرس ارائه ها شروع بشه، آرش از لیدر تیم ها درخواست کرد که به روی سن بیان و Certificateهای شرکت در استارت آپ ویکند تبریز رو برای اعضای تیمشون بگیرن.

last (21)

و بعد هم زمان ارائه ها رسید. خلاقیت بچه ها در ارائه هاشون خیلی زیاد بود. به غیر از یکی دو مورد، بقیه هم ویدیو ساخته بودند و هم یک سناریو داستانی برای ارائشون داشتند. این نشون می داد که خوب به حرف مربی ها گوش کرده بودند.

last (18) last (19)

داورها هم به دقت گوش می دادند و سعی می کردند تیم هارو به چالش بکشند.

last (17)

تا اینکه نهایتن ارائه ها تموم شد و حضار برای صرف چای و شیرینی و رای دادن به ارائه مورد علاقشون سالن رو ترک کردند. تو این بازه زمانی داورها هم به دقت تک به تک ارائه ها و ایده هارو مطالعه می کردند.

IMG_0860

قبل از اینکه نتایج نهایی اعلام بشند، جادی چند کلمه ای راجع به احساسش از حضور تو استارت آپ ویکند تبریز گفت.

last (22)

و اما نوبت Jonny بود که تیم های برنده رو معرفی کنه. دو سری برنده برای استارت آپ ویکند تبریز وجود داشت. سری اول منتخب هایی بودند که بر اساس رای شرکت کننده ها انتخاب شده بودند.

تیم سوم تیم popi family بود. این ایده یک بازی جالب اندروید با موضوع سالمندانه. برای رای دادن به این تیم تو رقابت جهانی میتونید از این لینک و این لینک استفاده کنید.

last (24)

تیم دوم رای مردمی، تیم Globe بود. ایده Globe یک اپلیکیشن برای مسافرت که به کمک اطلاعات افراد بومی و خاطرات مسافران قبلی به شما اجازه می‌ده تا تجربه‌ی بهتری رو از سفر خود داشته باشید. شما می تونید از طریق این لینک به برنده شدن این تیم در رقاب جهانی کمک کنید.

last (25)

و تیم اول رای مردمی تیم StartUp Angeles بود. این ایده قراره که حامیان رو به استارت آپ ها متصل کنه. شما می تونید از طریق این لینک به برنده شدن این تیم در رقاب جهانی کمک کنید.

last (26)

بعد از تیم های منتخب رای مردمی نوبت به تیم های منتخب داوران رسید.

تیم سوم از نظر داوران، Live On Air بود. این تیم که ارائه جذابی هم داشتند، قصد دارند تصاویر دوربین های همراه رو بصورت زنده پخش کنند. نکته جالب راجع به تیم Live On Air نبود اتحاد تیمی در ساعت های اولیه کار بود که با کمک مربی ها این اتحاد به تیم برگشت و اون رو به تیم موفقی تبدیل کرد. شما می تونید از طریق این لینک به برنده شدن این تیم در رقاب جهانی کمک کنید.

last (27)

تیم دوم تیم Globe بود. این تیم از نظر داوران هم بعنوان تیم دوم انتخاب شد.

last (28)

و تیم اول استارت آپ ویکند تبریز هم تیم Gifty Mifty اعلام شد. تیمی که هم ارائه جذابی داشت و هم با ایده فانتزی و مدل کسب  و کارش دل داورها رو برد. با استفاده از Gifty Mifty  شما می تونید چیزی رو که دوست دارید رو بعنوان هدیه دریافت کنید. شما می تونید از طریق این لینک ، این لینک و این لینک به برنده شدن این تیم در رقاب جهانی کمک کنید.

last (29)

last (30)

و تیم Live on air که یک هدیه اختصاصی از مبین نت دریافت کرد. مودم و اینترنت یکساله برای تک تک اعضا.

last (31)

بعد از اینکه معرفی تیم ها تموم شد، تشکر و تشویق برگزارکننده ها و مربی ها شروع شد.

last (32)

و در نهایت هم تشکر از Jonny که با انرژی زیادش، استارت آپ ویکند تبریز رو به رویدادی فوق العاده تبدیل کرد.

last (33)

شب نهایی استارت آپ ویکند هم، همه برگزارکننده ها، داوطلب ها، مربی ها و مهمانان ویژه، مهمان رستوران ایپک یولی بودند تا خاطره خوب استارت آپ ویکند تبریز با شبی به یاد ماندنی، کامل شود.

IMG_6431

نویسنده: سعید چوپانی


3 دیدگاه برای “گزارش کامل تصویری از آخرین روز و مراسم اختتامیه استارت آپ ویکند تبریز

 1. سامان می‌گه:

  با تشکر از تیم لایوبلاگینگ که معلومه خیلی زحمت کشیدن
  لحظه به لحظه اخبار و عکس ها رو منتشر می کردند .
  مخصوصا آقای چوپانی که فک کنم دو تا گزارش هم در اینجا تهیه و منتشر کرده.

  1. سعید چوپانی می‌گه:

   ممنونم. ما کاری نکردیم و صرفا زحمات دوستان رو پوشش دادیم.

 2. محسن می‌گه:

  ممنون از اجرای خوب رویداد و گزارش نهایی :)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *