blog

وبلاگ استارت‌آپ ویکند تبریز

انسان، بعنوان هوشمندترین موجود روی زمین از همان روزهای آغازین پیدایش دانسته که برای حفظ بقا باید بیاموزد و از همان ابتدا کشف کرده که بهترین راه برای آموختن، مکتوب کردن است. از نقش‌بندی روی غارها گرفته تا اشعار عرب بادیه و فلسفه‌ی غرب، همه و همه به لطف نوشتار بودند که تثبیت شدند و موجود مدرن امروزی را پدید آوردند.

اینترنت (و یا به تعبیر صحیح‌تر آن وب) مدت‌هاست که ماهیت تک بعدی خود را برای انتقال اطلاعات از دست داده و به محل کار، تفریح، تحصیل و در نهایت به یک سبک زندگی تبدیل شده است.

استارت‌آپ ویکند تبریز بعنوان یک رویداد مهم محلی در حوزه کارآفرینی، باید با رعایت استانداردهای بین المللی همه تلاش خود را برای توسعه کارآفرینی و پدیدآوردن اکوسیستم کارآفرینی در شهر تبریز بکند. یکی از این استاندارها که رعایت آن از اوجب واجبات است، وجود یک وبلاگ فعال است. وبلاگی که هدف از آن صرفاً پوشش خبری یک رویداد نیست و سعی در تولید محتوای ناب در حوزه‌های مربوط به کسب و کارهای نوپا و استارت‌آپ‌ها دارد.

شما از این پس می توانید مقاله‌های تألیفی و ترجمه، اخبار و آخرین رویدادهای پشت صحنه استارت‌آپ ویکند تبریز را از طریق این وبلاگ پیگیری کنید. وبلاگ استارت‌آپ ویکند تبریز نشر مطالب خود را مقید به برگزاری یک رویداد استارت‌آپ ویکند نمی کند و انتشار مطالب آموزشی را تا برگزاری دوره‌های بعدی استارت‌آپ ویکند هم ادامه می دهد.

اگر شما هم به دنبال پاسخ سوالی در مورد استارت‌آپ‌ها می گردید و یا علاقه‌مند به همکاری با وبلاگ استارت‌آپ ویکند تبریز می باشید، با ایمیل blog@swtabriz.com تماس بگیرید.

نویسنده: سعید چوپانی


3 دیدگاه برای “وبلاگ استارت‌آپ ویکند تبریز

 1. مژگان قاسمي می‌گه:

  سلام
  خوشحالم که دوباره شما رو تو وبلاگ می بینم موفق باشید
  لااقل یه سری اطلاعات جامع راجع به استار آپ تبریز بذارید مثل مکان رویداد ، اسم منتورها و …
  ممنون

 2. مژگان قاسمي می‌گه:

  من فکر کنم منتورها باید از نیروهای بالقوه در تبریز باشن استعدادهای درخشانی داریم که باید به عرصه بیان.

  1. آرش میلانی می‌گه:

   مژگان عزیز در صورتی که فرد خاصی رو در تبریز در نظر داری که می تونه در زمینه کسب و کار منتور خوبی برای رویداد باشه حتمن بهمون خبر بده. هدف از رویدادهای این چنینی فعال سازی اکوسیستم های کارآفرینی در شهرهامون هست که یکی از اجزای این اکوسیستم منتورهای محلی هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *